GrowZone Lineup 2023

Sobota 27.05.2023

12:00

Podstawy oraz wprowadzenie do uprawy indoor

14:00

Wpływ i znaczenie widma światła dla roślin - prowadzi Krzysztof Dobrynin z Bilberry

16:00

Stara i nowa szkoła uprawy zioła czyli oświetlenie HPS vs LED

17:00 - Daniel Rzepka (PERFAND LED)

"Modulacja światła - czyli nowe, ekologiczne technologie oświetlania roślin"

18:00 - Mateusz Krain (Bilberry)

"Na co zwracać uwagę dobierając energooszczędne oświetlenie do uprawy roślin"

Niedziela 28.05.2023

12:00

podstawy uprawy konopi na zewnątrz (outdoor)

14:00

Organiczna czy mineralna - jaki rodzaj nawożenia wybrać dla swojej uprawy

16:00

Uprawa konopi: najczęstsze mity i błędy

Paweł "Teone" Leśniański

Główny prowadzący

Strefa uprawowa "GrowZone" podczas zeszłorocznej edycji WeedFest okazała się strzałem w dziesiątkę. Podczas wszystkich szkoleń, trwających przez dwa dni, zajęte były wszystkie miejsca, a część odwiedzających wydarzenie pojawiło się na nim właśnie ze względu na strefę uprawową i prowadzone szkolenia, gdzie można było zdobyć cenną wiedzę.

W tym roku gwarantujemy, że będzie jeszcze ciekawiej, a szkolenia zahaczą o szerokie spektrum tematów związanych z uprawą.

Podczas WedFest Warszawa 2023 na strefie growerskiej dowiecie się dużo o rewolucji w oświetleniu do uprawy konopi w pomieszczeniach i doświetlanych szklarniach. Przedstawiciele polskiego producenta lamp Bilberry opowiedzą m.in. o wszystkim co potrzebujesz wiedzieć o spektrum światła do uprawy i tym co jest z nim związane. Dowiesz się także o trwającej rewolucji w uprawach pod oświetleniem, która wynika z pojawienia się lamp LED wysokiej jakości i wydajności.

Odpowiedzialnym za Strefę Uprawy oraz prowadzącym większość szkoleń będzie tak jak w roku poprzednim - Paweł "Teone" Leśniański, grower z kilkunastoletnim doświadczeniem w uprawie indoor jak i outdoor, od kilku lat master grower na wielkopowierzchniowych uprawach indoor, Wykładowca z zakresu "uprawa konopi indoor" na pierwszych polskich studiach konopnych, doradca i konopny ekspert, a także redaktor naczelny jednego z wiodących polskich portali konopnych - WeedNews.pl


*Wykłady prowadzone w Strefie GrowZone mają charakter informacyjno-edukacyjny i przeznaczone są dla polskojęzycznych obywateli Europy. Przypominamy, że uprawa konopi innych niż włókniste na terenie Polski jest zabroniona i do niej nie zachęcamy. Przypominamy też, że od tego roku konopie włókniste uprawiane w ogródku czy mieszkaniu wystarczy zgłosić do KOWR.